Akční sleva až 25 000 Kč (10% na veškerý nábytek na míru)

Terasy biwood - praktické a elegantní řešení

Terasové profily biwood® light

Konstrukce terasových profilů biwood® ligt je tvořena dutinovým profilem s výztuhami pro zvýšení stability. Díky nižší spotřebě materiálu mají příznivější cenu a nižší hmotnost. Povrch terasových profilů je z jedné strany hladký a z druhé strany jemně nebo hrubě drážkovaný. Profily biwood® light dodáváme ve standardních délkách 2 000, 4 000 a 5 000 mm a v odstínech dřeva Teak, Bangkirai, Wenge nebo Ebony grey.

Terasové profily biwood light Terasové profily biwood light Terasové profily biwood light

Terasové profily biwood® pro

Terasový profil biwood® pro je masivní, mimořádně pevný, plný profil vhodný pro plochy s vysokým zatížením. Profily biwood® pro jsou z jedné strany hladké a z druhé strany jemně nebo hrubě drážkované. Stejně jako profily biwood® light je dodávaný v rozměru délky 2 000, 4 000 a 5 000 mm a v odstínech dřeva Teak, Bangkirai, Wenge a Ebony grey.

Terasové profily biwood pro Terasové profily biwood pro Terasové profily biwood pro

Terasové kazety biwood®

Terasové kazety biwood® jsou ideální volbou pro menší plochy jako je balkon nebo zimní zahrada. Pokládka terasových kazet probíhá velmi snadno – kazety se zacvaknou do sebe pomocí plastových svorek. Terasové kazety biwood mají stejné vlastnosti jako profily biwood® light a biwood® pro, jejich povrch je jemně drážkovaný. Dodávají se ve standardním rozměru 300 x 300 mm a v odstínech dřeva Teak, Bangkirai a Wenge. 

Terasové kazety biwood Terasové kazety biwood Terasové kazety biwood

Montáž terasových profilů biwood®

Montáž profilů probíhá jednoduše pomocí speciálních nerezových spojek. Spojky se přišroubují na nosnou konstrukci a zasunou se do drážky na boku profilu. Díky tomu vznikne rovná a hladká plocha bez viditelných spojů.

Údržba terasových profilů

Profily biwood® vyrobené z materiálu WPC nevyžadují téměř žádnou údržbu. Většinou postačí základní údržba – profily nebo kazety zamést a v případě znečištění ještě očistit vodou a kartáčem. Není třeba použití žádných čisticích prostředků. Pro velmi důkladné vyčištění je vhodné využít běžný tlakový čistič. Velmi odolné skvrny od laku nebo sazí lze odstranit pomocí ocelového kartáče. V případě, že vznikne lehká patina, během několika týdnů se sama barevně sladí s barvou původní krytiny.

Pro nezávaznou kalkulaci nebo podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. +420 251 560 507 prodej@nabytek-max.cz
Kontaktní formulář
Maximální velikost všech příloh je 10MB
Vložit přílohu:
Přidat další přílohu
Bezpečnostní kód