Akční sleva až 25 000 Kč (10% na veškerý nábytek na míru)

Vyjádření klientů

Alena Kozlerová

5 hvězd z pěti. Musím poděkovat firmě Nábytek MAX za krásný nábytek na míru do našeho dětského pokoje. Pokoj má pouze 7 metrů a přesto se tam toho vešlo tolik. Dokonce pokoj teď vypadá větší než dříve. Určitě mohu jen doporučit!!!  
 

Markéta Eichlerová

Dobrý den, již před devíti lety jsem využila poprvé služby celé Vaší firmy při zařizování našeho bytu. Nejprve jsem Vás oslovila z důvodu nábytku do dětských pokojů a nakonec z toho byl nábytek úplně do celého bytu včetně kuchyně. Od té doby vřele všem doporučuji služby Vaší firmy a také já jsem jich od té doby několikrát využila. Moc děkuji za vstřícný a profesionální přístup, který dosud není v naší republice samozřejmostí.
 

Eva Michálková a Ing. Jan Michálek, Praha 6

Vážený pane Hrubý, chtěli by jsme Vám s manželem touto cestou poděkovat za bezproblémové vyřízení naší objednávky. Byla to z naší rodiny již čtvrtá objednávka. Vždy jste nám ochotně a dobře poradili a co je hlavní dodrželi jste termín dodávky. I když jste se přestěhovali na jinou adresu, tak jsme si Vás našli a jednání s Vámi jak s ostatními zaměstnanci bylo velice příjemné. Přejeme Vám a všem kolegům do další práce hodně zdraví, té klidné pohody, která u Vás vládne a hodně spokojených zákazníků.
 

Tomáš Vaňkát

Dobrý den, s malým zpožděním bych rád ocenil práci montérů a také pana Švejcara. Všichni byly velice vstřícní a ve všem vyhověli. Koupelna vypadá nádherně a za to jim patří velký dík. Jsou to profesionálové. Děkuji Tomáš Vaňkát
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. +420 251 560 507 prodej@nabytek-max.cz
Kontaktní formulář
Maximální velikost všech příloh je 10MB
Vložit přílohu:
Přidat další přílohu
Bezpečnostní kód