Akční sleva až 25 000 Kč (10% na veškerý nábytek na míru)

Vyjádření klientů

Alena Špičková

Dobrý den pane Švejcare, předně jsem Vám chtěla moc poděkovat za perfektní spolupráci při tvoření návrhu předsíně. Také samotné dodání a montáž probíhala na jedničku. S nábytkem jsme moc spokojení.
 

Zdeněk Okáč

Perfektní servis od zaměření, přes zpracování nabídky až po samotnou montáž. S kvalitou nábytku na míru jsme nadmíru spokojeni i po roce používání.
 

Alena Kozlerová

5 hvězd z pěti. Musím poděkovat firmě Nábytek MAX za krásný nábytek na míru do našeho dětského pokoje. Pokoj má pouze 7 metrů a přesto se tam toho vešlo tolik. Dokonce pokoj teď vypadá větší než dříve. Určitě mohu jen doporučit!!!  
 

Markéta Eichlerová

Dobrý den, již před devíti lety jsem využila poprvé služby celé Vaší firmy při zařizování našeho bytu. Nejprve jsem Vás oslovila z důvodu nábytku do dětských pokojů a nakonec z toho byl nábytek úplně do celého bytu včetně kuchyně. Od té doby vřele všem doporučuji služby Vaší firmy a také já jsem jich od té doby několikrát využila. Moc děkuji za vstřícný a profesionální přístup, který dosud není v naší republice samozřejmostí.
 

Eva Michálková a Ing. Jan Michálek, Praha 6

Vážený pane Hrubý, chtěli by jsme Vám s manželem touto cestou poděkovat za bezproblémové vyřízení naší objednávky. Byla to z naší rodiny již čtvrtá objednávka. Vždy jste nám ochotně a dobře poradili a co je hlavní dodrželi jste termín dodávky. I když jste se přestěhovali na jinou adresu, tak jsme si Vás našli a jednání s Vámi jak s ostatními zaměstnanci bylo velice příjemné. Přejeme Vám a všem kolegům do další práce hodně zdraví, té klidné pohody, která u Vás vládne a hodně spokojených zákazníků.
 

Tomáš Vaňkát

Dobrý den, s malým zpožděním bych rád ocenil práci montérů a také pana Švejcara. Všichni byly velice vstřícní a ve všem vyhověli. Koupelna vypadá nádherně a za to jim patří velký dík. Jsou to profesionálové. Děkuji Tomáš Vaňkát
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. +420 251 560 507 prodej@nabytek-max.cz
Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Přidat další přílohy
Bezpečnostní kód