Akční sleva až 25 000 Kč (10% na veškerý nábytek na míru)

Matrace TEMPUR, polštáře, rošty, postele...

matrace a polštáře uvolňující napětí, TEMPUR doporučují profesionální zdravotníci

Matrace Tempur

Výrobky tempur zmírňují Vaše potíže se zády, šíjí a klouby

Jedinečné vlastnosti matrací a polštářů TEMPUR, zmírňujících tlak, nejen umožňují maximálně pohodlný spánek, ale také zaručují pomoc při zmírňování potíží se zády, krční páteří, bolavými klouby a při zmírňování oběhových problémů.

Lidé se při výběru matrace často nezabývají polohou těla při spánku a volbou správné tuhosti matrace. Špatná poloha těla a nadměrný tlak přispívají především k potížím se zády, krční páteří a klouby. Nesprávná matrace může tyto problémy zhoršit, pokud je příliš tvrdá nebo příliš měkká.

Více informací o matracích, polštářích atd. naleznete v PDF katalogu TEMPUR.

Výrobky Tempur zmírňují tlak tam, kde potřebujete

Problémy se zády, šíjí a klouby mohou být způsobené nevhodnou oporou, nesprávnou polohou a tlakem. TEMPUR poskytuje patřičnou oporu a zmírňuje tlak po celém povrchu Vašeho těla, čímž pomáhá těmto problémům předcházet a zmírňovat je.

Matrace TEMPUR

Výrobky Tempur poskytují celému tělu oporu

Matrace TEMPUR se tvaruje přesně podle obrysů a polohy Vašeho těla, čímž poskytuje Vaší šíji, zádům, ramenům a nohám náležitou oporu, kterou potřebují. Celé Vaše tělo se nachází ve správné anatomické poloze a umožňuje, aby Vaše páteř byla v nejlepší přirozené poloze během Vašeho spánku. Tlak je rovnoměrně rozložen po celé kontaktní ploše mezi Vaším tělem a matrací. Při použití s polštářem TEMPUR je dosaženo dokonalého zmírnění tlaku, protože jeho anatomicky správný tvar poskytuje krční páteři pohodlnou a náležitou oporu.

Více informací o matracích, polštářích atd. naleznete v PDF katalogu TEMPUR.

Materiál Tempur®

TEMPUR je tlak zmírňující materiál o hustotě 85 kg/m3, citlivý na teplotu, který se formuje podle tvaru Vašeho těla a poskytuje bezkonkurenční oporu a pohodlí. Vlastnosti TEMPURu byly původně vyvinuty NASA a je klinicky prokázáno, že zmírňují bolest a zlepšují kvalitu spánku.

Matrace TEMPUR

Vaše páteř a klouby spočívají v přirozených polohách

Tělesné nepohodlí, bolest a ztuhlost mohou být často přičítány nesprávným nebo nepřirozeným polohám ve spánku. Nejdůležitějším úkolem matrace je přizpůsobit se tělu, a nikoliv naopak. Nejdůležitější funkcí polštáře je opora šíje. Když spíte na matraci TEMPUR, Vaše páteř a klouby spočívají ve svých přirozených polohách. Uvolněním svalů a nervů spíte klidněji. Důležitá je vhodná opora a přirozené zakřivení krční a bederní páteře.

Více informací o matracích, polštářích atd. naleznete v PDF katalogu TEMPUR.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. +420 251 560 507 prodej@nabytek-max.cz
Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Přidat další přílohy
Bezpečnostní kód