Akční sleva až 25 000 Kč (10% na veškerý nábytek na míru)

Nábytkové kování Blum

Veškerý nábytek na míru z produkce NÁBYTKU MAX je vybaven moderním a kvalitním kováním BLUM s doživotní zárukou.

Nábytkové kování a systémy BLUM přesvědčí o svých kvalitách především díky promyšlené funkci, modernímu designu a dlouhé životnosti. Nábytkové kování BLUM je zárukou dokonale funkčního nábytku. V celém procesu výroby uplatňuje výrobce kování BLUM mimořádný důraz na zajištění kvality. A to nejen kvality konečných produktů, ale také kvality materiálů, výroby, designu i zaměstnanců.

Kování Blum

Doživotní záruka na kování BLUM

Od roku 2000 poskytuje výrobce BLUM na nábytkové kování doživotní záruku. Doživotní záruka nábytkového kování BLUM znamená stoprocentní garanci kvality.

Konstruktéři výrobce kování BLUM se starají o to, aby se k vám dostaly výrobky svou funkčností přesně odpovídající vašim potřebám. K tomu konstruktérům slouží špičkové výpočetní systémy a techniky včetně počítačové simulace, která umožňuje vyzkoušet vlastnosti výrobku za nejrůznějších okolností ještě dříve, než byl vyroben první prototyp.

V našem nábytku naleznete vždy špičkové kování Blum s doživotní zárukou.

Nábytkové kování BLUM, kvalita do posledního atomu

Do oblasti konstrukce kování spadá i testování nově vyvinutých výrobků. V různých státech platí různé požadavky na životnost a vlastnosti kování. Aby konstruktéři BLUM vyhověli těm nejnáročnějším kritériím, vyhledávají vždy nejnáročnější národní normu a interní normu stanoví tak, aby vyhovovala stanoveným požadavkům s bezpečnou rezervou.

Kování Blum

Interní normy jsou obohaceny o kritéria, která vyplývají z dlouholetých zkušeností s konstrukcí a výrobou nábytkového kování. Výsledné normy jsou proto přísnější, než kterákoliv norma mezinárodních i národních zkušebních ústavů.

Kvalitu v širokém pojetí je obtížné měřit. Jedním ze způsobů, které to umožňují, je mezinárodní norma ISO 9001. Tato norma je závazně uznávána v mnoha zemích světa a v mnoha dalších slouží jako ukazatel kvality.

Firma Blum získala tento certifikát 22. 4. 1991 nejen jako první výrobce nábytkového kování, nýbrž jako vůbec první firma dodávající komponenty pro výrobu nábytku.

Nábytkové kování BLUM

  • závěsy, kování
  • výsuvné systémy
  • příslušenství pro řešení úložného prostoru v zásuvkách
  • spojovací kování
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. +420 251 560 507 prodej@nabytek-max.cz
Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Povolené přílohy jsou jpg jpeg gif png pdf a maximální velikost souboru 8 MB
Přidat další přílohy
Bezpečnostní kód